Aktuality

1. 9. 2019

Highlandsport Cup -Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

31.8 - 1.9.2019

Za tropických teplot se poslední prázdninový víkend konal celostátní turnaj MŽ v nedalekém Havlíčkově Brodě.

Hemza Jan zabojoval a prošel prvním kolem (6:2;6:2), ale následně však narazil na pozdějšího vítěze turnaje Douchu Jakuba - ten mu vystavil stopku.

Vanesa Tálská po delší době prošla přes úvodní dva sobotní zápasy. V nedělním semifinále skreč soupeřky a za odpoledního slunce šla do finále,kde po statečném boji prohrála 6:1 a 6:3.

Oběma gratulace za hezké - bojovné výkony a reprezentaci klubu.

Končíme: 4.10.2019

Změny v rozpisu jsou možné, kontaktujte prosím Lukáše Čepla –ideálně mailem (trénuje) lcepl@seznam.cz (v sobotu je mimo signál,) Bude reagovat na případné změny v pátek a v neděli a pak dle potřeby v prvním školním týdnu. Buďte prosím trpěliví, rozpis si musí sednout, budeme se snažit všem vyjít vstříc, pokud to bude v našich silách. Jedná se o více jak 60 dětí !

Rozpis bude platný na 5 týdnů (také dle počasí) a dále z něj budeme vycházet na zimní sezonu, které začne 21.10.2019. Rozpis vám představíme do konce září.

Nafukovací hala se staví v sobotu 19.10.2019, kde vás budeme opět potřebovat.

AKTUÁLNÍ ROZPIS TRÉNINKŮ JE ULOŽEN V ZÁLOŽCE   "ROZVRH HODIN" !

23. 8. 2019

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

FOTO NA ODKAZE:

10. 8. 2019

Turnaj SŽ v ZR

3.8.2019

Za pěkného počasí se na domácích kurtech konal dobře obsazený turnal SŽ.Do finále čtyřhry se probojovala Lucka Braunová a Freyová Aneta, kde však podlehli 4:6 a 2:6. Nevadí a gratulujeme.

výsledky dívky: Oficiální výsledky

výsledky chlapci: Oficiální výsledky

Celá aktualita >>

2. 8. 2019

Turnaj družstev Chrudim - Choceň

27.7.2019

Poslední červencový víkend přinesl opět stupně vítězů našim hráčům. Nelča Míšková navázala v Chrudimi na první místo Filipa P.z předchozího víkendu a Filip Piechula udržel dobrou formu a v Chocni obsadil pěkné třetí místo.

Přejeme hodně úspěchů na turnaji na domácích kurtech konaném tento víkend.

15. 7. 2019

Turnaj Starších žáků v Chrudimi

O víkendu 13-14. července se na Chrudimských kurtech odehrál celostátní turnaj starších žáků, kde jsme měli želízko v ohni ve formě Filipa Piechuli, který plnil roli prvního nasazeného hráče turnaje. Po těžkých zápasech, kdy se Filip musel potýkat s těžkými deštivými podmínkami, se probojaval až do finále dvouhry, kde po téměř dvou hodinách vyrovnaného boje bohužel padl. Chuť si ale spravil ve čtyřhře, kde se svým spoluhráčem, Františkem Hlouškem, který možná bude od příštího roku hájit barvy žďárského tenisu, ve finále porazili své soupeře a opanovali tak celý turnaj.

Gratulujeme a přejeme více podobných úspěchů.

11. 7. 2019

BABOLAT BABY TOUR

Výsledky turnaje ve Žďáru nad Sázavou 6.7.2019

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019 je za námi. V sobotu 6.7.2019 se bojovalo v nádherném tenisovém areálu ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 hráčů (15 chlapců a 3 dívky). Mezi chlapci zvítězil Pavel Oliver Dufek, který si do celkového žebříčku díky velké účasti chlapců připsal neuvěřitelných 12 bodů! Mezi děvčaty se nejvýše umístila Barbora Fialová, která si připisuje krásné 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!Další turnaj se bude konat dne 13.7.2019 ve Světlé nad Sázavou (kluci i holky).

Za TJ Žďár se zúčastnili Fiala Jakub; Srnský Tobiáš a Havelková Michaela děkujeme za reprezentaci domácího oddílu.

6. 7. 2019

TURNAJ MŽ a SŽ

MŽ_ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Poslední červnový víkend se nesl v duchu horkého letního počasí, ale také byl svědkem prvního turnaje v ZR s kompletně otevřeným tenisovým zázemím. Premiéru si odnesl turnaj MŽ, kde do výsledkové listiny promluvili výrazně místní hráči. V kategorii mladších žákyň potvrdila roli nejvýše nasazené Anna Mašková, která vyhrála singl a v deblu s Vanesou Tálskou podlehli až v rozhodujícím tajbrejku finále.

V kategorii chlapců bylo finále bez žďárské účasti, ale třetí místo Matyáše Slavíčka je úspěchem a také stejně jaké dívky se probojovali do finále čtyřhry. Matyáš s Honzou Hoškem však už nedotáhli obrat v druhém setu a po boji padli.

výsledky na odkazech: žáci Oficiální výsledky  a  žákyně Oficiální výsledky

SŽ_BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Ve stejný okamžik hráli naší starší žáci v nedaleké Bystřici, počasí spíše lákalo ke koupání v nedalékém bazénu a právě proto je nutné ocenit, že turnaje se zůčastnilo hned sedm hráčů ze ZR.

Třetí místa v singlu vybojoval: Kuba Mašek a Nela Míšková a druhá místa v deblu: Kuba Mašek+Filip Piechula; Freyová Aneta+Braunová Lucka

výsledky na odkazech: žácí Oficiální výsledky a žákyně Oficiální výsledky

6. 7. 2019

Krajské finále MINI TENIS 2019

Nikdy nebyl Žďárský mládežnický tenis, tak blízko obrovskému úspěchu.Na sobotní finále v Minitenise se těšili všichni a do Znojma na turnaj se vypravili i trenéři. Nasazení Ždáru na 2. pozici, za TK Prostějov, vzhledem k výsledkům ve skupině, nás rázem pasovalo na „favority“. Bohužel těsně před zápasem, onemocněl Jakub Fiala / vysoké horečky / a Ema Pelikánová „musela“ odjet na dlouho plánovanou dovolenou do Turecka. Křest ohněm si prošel Adam Štěpánek, který vyhrál svá 3 první utkání v životě a vysloužil si uznání všech přítomných. Bohužel jen se 3 hráči se nedá hrát o první příčky a konečné 6. místo je i tak obrovským úspěchem. Zvlášť nás těší obavy trenérů TK Prostějov, kteří se ptali, jak jsme mohli porazit všechny velké kluby a co to máme za talenty. Celkově 6. místo je přesto velkým úspěchem a liga v mini 2020 nás nemine.
Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří hráli mistrovské zápasy nebo finále: Jakub Fiala, Jakub Hromádka, Jan Zita, Ema Pelikánová a Adam Štěpánek
Poděkování rodičům a trenérům, kteří miníky přes zimu připravovali.

Výsledky / tučně vítěz, rozhodovali sety a body /
Tenis ZR – ŽLTC Brno B 4:4, Tenis ZR – TK M.Krumlov 4:4, Tenis ZR – TK Znojmo 4:4

6. 7. 2019

Dospělí – vybojovali postup do KP II. 2020

Opět po roce vybojovali žďárští dospěláci postup do KP – II pro rok 2020.Lehce vyhráli skupinu a už se těší na vyšší soutěž. Pochvala patří celému týmu, který v letošním roce podstatně více trénoval a na výsledcích to bylo vidět. Cíl pro příští sezónu je udržet KP II a rozšířit o družstvo B, kde budou hrát především mladí hráči z dorostu.

Zleva: Adam Odvárka, Ondra Richter, Lukáš Čepl, Veronika Chalupová, Michal Bukáček, Monča Kluchová, Míša Sobotková, Václav Paleček a Ivan Kratochvíl.

ZvětšitZvětšitZvětšit

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>