Soustředění-foto

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

7. 9. 2017

OP MŽ Žďár nad Sázavou

Dne 3.-4.6.2017 proběhlo na kurtech ve Žďáře nad Sázavou OP v kategorii mladších žáků a žákyň. Zúčastnilo se 11 dívek a 13 chlapců.

Výsledky: Mladších žáků:

Dvouhra: 1. Filip Piechula /ZR/, 2. Jakub Mašek /ZR/, 3. Šimon Polívka, Jan Frey /oba ZR/

Čtyřhra: 1. Polívka + Piechula /ZR/, 2. Mašek + Frey /ZR/, 3. Slavíček + Halouzka /ZR/, Bárta + Liška /Bys./

Dvouhra: 1. Aneta Freyová /ZR/, 2. Lucie Braunová /ZR/, 3. Tereza Ptáčková /Bys./, Nela Míšková /ZR/

Čtyřhra: 1. Braunová + Freyová /ZR/, 2. Machová + Kulhánková /ZR/, 3. Janoušková + Ptáčková /Bys./, Slavíčková Judová

26. 8. 2017

Turnaj MŽ ve Žďáře nad Sázavou

Na celostátním turnaji ve Žďáře nad Sázavou se zúčastnilo 22 žáků a 19 žákyň. Celkovým vítězi se stali Vašek František z TK Hlinsko a Natálie Šlesárová / Ji / Výsledky našich hráčů: Piechula Filip osmifinále, ve čtyřhře zvítězili Piechula Filip, Svoboda Adam / Ledeč n.S. / Na 3 místě se umístil pár Blažíček Libor, Slavíček Matyáš /oba ZR /Gratulujeme.
V dívkách vybojovala 2. místo Aneta Freová, která ve finále podlehla Šlesárové Natálii / Ji . Ve čtyřhře získala Aneta Freyová také druhé místo společně s Gabrielou Havlovou / Hlinsko / Gratulujeme.

ZvětšitZvětšit

26. 8. 2017

OP Starších žáků v Bystřici nad Pernštejnem

V sobotu  14.5.2017 se konalo na kurtech v Bystřici nad Pernštějnem, OP v kategorii starších žáků a žákyň.
Počasí opět vynikající a nejeden mladý tenista si spalil obličej. V obou kategoriívh se zúčastnilo 8 mladých tenistů z klubů ZR, Bystřice n.P. a Víru.
Všechny tituly OP záskali hráči ze Žďáru viz. výsledky níže. Skvělé výkony předvedli všichni hráči, včetně mladších žáků, kteří se OP účastnili.

Výsledky:  Starší žáci:
Dvouhra: 1. Michael Procházka /ZR/, 2. Mašek Jakub /ZR/, 3. Blažíček Libor /ZR/ a Jedlička Libor / BY /
Čtyřhra: 1. Procházka, Piechula /ZR/, 2. Frey, Mašek  /ZR/

Výsledky:  Starší žákyně:
Dvouhra: 1. Freyová Aneta / ZR /,  2. Potocká Lucie / ZR /, 3. Chaupová Kateřna / ZR / a Míšková Nela / ZR /
Čtyřhra:  1. Chalupová-Freyová, Míšková-Mašková 5:7, 6:2, 10:7

ZvětšitZvětšitZvětšit

26. 8. 2017

Turnaj MŽ v Bystřici nad Pernštejnem

V Bystřici nad Pernštejnem získali naši hráči skvělých výsledků. Jakub Mašek / ZR /, získal svůj první titul na celostátním turnaji, když porazil ve finále
Adama Řeháka z TK Milo Olomouc. Na 3. místě skončil další hráč Žďáru Jan Frey. Gratulujeme oběma hráčům. A ve čtyřhře se společně s Janem Frey / ZR / probojovali do finále. Lucie Braunová / ZR /, vybojovala 3.místo ve dvouhře. Ve čtyhře na 3. místě se umístili
Anička Mašková a Nela Míšková / obě ZR / Všem hráčům velká gratulace.

26. 8. 2017

Meziokresní přebor MŽ ve Žďáře nad Sázavou

O víkendu 29.7.2017 se uskutečnil první letní meziokresní přebor MŽ bývalých okresů Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod. Skvěli si vedli Žďárští tenisté, kteří obsadili přední příčky. Pořadí kategorii chlapců: 1. Piechula Filip / ZR /, 2. Jakub Mašek ZR, 3. Frey Jan / ZR /. Ve čtyřhře se celkovými vítězi stali: Piechula Filip / ZR / a Svoboda Adam / HB /, kteří přehráli bratry Laštovičkovi / HB /

V kategorii dívek, ve finále vyhrála Jessica Adamcová / HB / nad Bárou Soukalovou / Světlá nad Sázavou /. Nejlepší naše hračky: Aneta Freyová a Lucie Braunová, obsadili 3. místa.

26. 8. 2017

Turnaj MŽ v Chrudimi

Na celostátním turnaji MŽ v Chrudimi, získal svůj první letošní titul Filip Piechula / Tenis ZR / ve dvouhře.

Ve čtyřhře společně s Matějem Sedlatým,  vybojovali 2 místo. Gratulujeme.

26. 8. 2017

Turnaj Baby ve Žďáře nad Sázavou

V sobotu 19.8.2017 se konal ve Žďáře nad Sázavou celostátní turnaj v Baby tenise, který je součástí  Tour o Pohár Vysočiny. Vysoký počet startujících ( 28 ) byl příjemným překvapením pro pořadatele. Celkovým vítězem se stal František Hloušek / TK Prostějov, bydlištěm Sněžné /, který ve finále jasně zdolal Zerai / Brno /. Celkově na 18. místě skočila ždárská hráčka Vaneska Tálská.

26. 8. 2017

Turnaj MŽ v Jinřichově Hradci

Na celostátním turnaji mladších žáků v Jindřichově Hradci, vybojoval Filip Piechula / Tenis ZR / ve dvouhře 3. místo a ve čtyřhře společně s Válkem Viktorem, 2 místo. Gratulujeme.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>