Žďárské barvy hájili: Lukáš Čepl, Radek Zelený a Ondřej Richter.
  Největšího úspěchu dosáhl Lukáš Čepl, který obsadil celkově 2. místo,
  neboť ve finále podlehl novoměstkému Krontorádovi 6:4, 6:1
  Ve čtyřhrách se našim nedařilo a podlehli vždy v 1. kole.

25. 5. 2015

Dorost: ZR - Brno Žabovřesky

Nahoře zleva: Petr Sobota, Adam Odvárka, Karek Podškubka, Matěj  Rindoš a Michal Bukáček
Dole zleva: Monika Kluchová, Simona Králová a Natálie Pošvicová

Dne 24.5 dorostenci odehráli další z vítězných mistrovských utkání na domácích kurtech.
TJ Žďár nad Sázavou – TK Žabovřesky Brno   8:1
Ve dvouhrách vyhráli: Adam Odvárka, Petr Sobotka, Karel Podškubka, Matěj Rindoš a Monika Kluchová
Ve čtyřhrách bodovali všichni: Sobotka-Podškubka, Rindoš-Ptáček a Kluchová-Pošvicová

25. 5. 2015

Baby Tenis - utkání HTK Třebíč & Sp.Jihlava B

Z leva: Matyáš Slavíček, Filip Piechula, Libor Blažíček, Lucie Braunová
Dne 24.5 naši babytenisti odehráli druhá mistrovská utkání na kurtech HTK Třebíč.
HTK Třebíč A – TJ Žďár nad Sázavou    5:1       Bod vybojoval Filip Piechula
Spartak Jihlava B – TJ Žďár nad Sázavou   1:5    Bodovali: Piechula, Blažíček, Slavíček
Ve čtyřhrách bodovali všichni: Piechula – Slavíček, Blažíček - Braunová

22. 5. 2015

Okresní přebory starších žáků 2015

V sobotu 16.5.2015 se uskutečnil OP starších žáků a žákyň, za krásného počasí, v pěkném
tenisovém areálu v Bystřici nad Pernštějnem. Ze Žďáru se zúčastnilo rekordních 9 děvčat a
6 chlapců, kteří vybojovali několik skvělých titulů a výsledků.
Zleva: Freyová Helenka, Freyová Anetka, Brožová Lili, Vlasta Braunová, Natálie Pošvicová,
Lucie Potocká, Krystina Procházková, Káťa Chrástová a Kaťa Chalupová.

Za chlapce se zúčastnili: Adam Odvárka, Martin Štola, Matěj Hrdlička, Radim Ptáček,
Michael Procházka a Jan Frey.

Výsledky:
Dívky dvouhra: 3.- 4 místo:  Natálie Pošvicová a Aneta Freyová / MŽ – skvělý úspěch ! /
Dívky čtyřhra:   2.místo: Freyová Helena,Brožová Liliana

Chlapci dvouhra:  1. místo: A. Odvárka , 2. M. Štola, 3.- 4 M.  Hrdlička a M. Procházka
Chlapci čtyřhra:    1. místo: A. Odvárka, Štola Martin, 2. Místo Matěj Hrdlička – M. Procházka

20. 5. 2015

6. 5. 2015

SEZONA 2015

Sezona 2015 začala minulý víkend, tudíž první zápasy už jsou za námi. Na výsledky zápasů se můžete kouknout v jednotlivých sekcích na levé straně stránky.

Filip Piechula se během zimní přípravy účastnil série turnajů  Baby tenis - Tatra Mlékárna Cup v Hlinsku.
Turnaje probíhaly od prosince do března. Filip vybojoval pěkná 3. 4. 5. 6. místa.
Díky těmto výsledkům a pravidelné účasti nasbíral 29 bodů a do finále Masters Cupu postoupil z prvního místa.
Finále proběhlo 25.4.2015 v Hlinsku. Ve skupině Filip jasně zvítězil a postoupil do čtvrtfinále, kde narazil na hlineckého finalistu a prohrál.
Nakonec obsadil v Masters 7. místo. Na naše podmínky, je to slušný úspěch. Gratulujeme!!