Tenisový oddíl Žďár nad Sázavou - antukové tenisové kurty

Aktuality

25. 8. 2015

V sobotu 22.8.2015 se na ždárkých kurtech odehrál další turnaj babytenistů ze série o Pohár Vysočiny 2015 / Žďár n.S, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou a Pelhřimov/. Turnaj vyhrál Viktor Hošek, který porazil Františka Vaška 4:0. Nejlépe se ze žďárských tenistů umístili Filip Piechula a Lucka B., kteří obsadili  3. místa, výborné výkony předvedli i další žďárští odchovanci: Matyáš Slavíček a Anička Maškova. Navíc Filip Piechula vede průběžné celkové pořadí série turnajů! Závěrečný Masters se uskuteční začátkem září v Havlíčkovém Brodě. Držíme Filipovi a Lucce palce.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU TRÉNINKU

Trénink "tenisové školy" bude ve středu 27.9.2017 a to 1. skupina 17-18, 2. 18-19.

Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek je státní svátek. Děti obdrží upomínkový certifikát a sladkost.

1. 5. 2017

No

26. 5. 2015

Okresní přebory dospělých 2015

V sobotu 16.5.2015 se odehrál OP mužů v Novém městě na Moravě.
  Žďárské barvy hájili: Lukáš Čepl, Radek Zelený a Ondřej Richter.
  Největšího úspěchu dosáhl Lukáš Čepl, který obsadil celkově 2. místo,
  neboť ve finále podlehl novoměstkému Krontorádovi 6:4, 6:1
  Ve čtyřhrách se našim nedařilo a podlehli vždy v 1. kole.

25. 5. 2015

Dorost: ZR - Brno Žabovřesky

Nahoře zleva: Petr Sobota, Adam Odvárka, Karek Podškubka, Matěj  Rindoš a Michal Bukáček
Dole zleva: Monika Kluchová, Simona Králová a Natálie Pošvicová

Dne 24.5 dorostenci odehráli další z vítězných mistrovských utkání na domácích kurtech.
TJ Žďár nad Sázavou – TK Žabovřesky Brno   8:1
Ve dvouhrách vyhráli: Adam Odvárka, Petr Sobotka, Karel Podškubka, Matěj Rindoš a Monika Kluchová
Ve čtyřhrách bodovali všichni: Sobotka-Podškubka, Rindoš-Ptáček a Kluchová-Pošvicová

25. 5. 2015

Baby Tenis - utkání HTK Třebíč & Sp.Jihlava B

Z leva: Matyáš Slavíček, Filip Piechula, Libor Blažíček, Lucie Braunová
Dne 24.5 naši babytenisti odehráli druhá mistrovská utkání na kurtech HTK Třebíč.
HTK Třebíč A – TJ Žďár nad Sázavou    5:1       Bod vybojoval Filip Piechula
Spartak Jihlava B – TJ Žďár nad Sázavou   1:5    Bodovali: Piechula, Blažíček, Slavíček
Ve čtyřhrách bodovali všichni: Piechula – Slavíček, Blažíček - Braunová

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>