Tenisový oddíl Žďár nad Sázavou - antukové tenisové kurty

Aktuality

8. 7. 2016

Mladší žáci: TJ Žďár nad Sázavou A – HTK Třebíč

V neděli 19.6.2016 odehráli mladší žáci „A“  mistrovské utkání na půdě soupeře HTK Třebíč. Jednalo se o předposlední utkání sezóny, kdy se mohla jakákoliv chyba projevit na konečném pořadí družstev. Všichni naši hráči podali zodpovědný výkon, po singlech jsme vedli 4:2. Ve čtyřhře Lucka s Anetou fantasticky porazily soupeřky, Filip s Michaelem ve své čtyřhře stvrdili vítězství Žďáru 6:3.  

 

TJ Žďár nad Sázavou A – HTK Třebíč 6:3

 

Bodovali:
Dvouhra: M. Procházka, J. Mašek, F. Piechula
                  A. Freyová

 

Čtyřhra:  A. Freyová + L. Potocká, M. Procházka + F. Piechula

Celá aktualita >>


23. 6. 2016

Minitenis: Poslední zápasy

Naši nejmenší mini-tenisté podali skvělé výkony nejprve zdolali Nové Město na Moravě 6-2 a poté remizovali 4-4 se silnou Třebíčí! Obrovské zlepšení všech hráčů a je vidět, že zápas od zápasu se zlepšují!

Zápas s Třebíčí se hrál v krásné hale,kterou jsme smutně záviděli.Podmínky pro tenis,hlavně v zimním období mají všichni soupeři oproti našim dětem zcela neporovnatelné.


15. 6. 2016

Dorost: Okresní přebory

V sobotu 4. 6. a neděli 5. 6. 2016 se uskutečnily na našich kurtech tradiční okresní přebory dorostenců a dorostenek. Přestože hladký průběh narušil v sobotu v odpoledních hodinách asi hodinový déšť, počasí vcelku přálo a na kurtech byly k vidění zajímavé a napínavé zápasy. V kategorii dorostenců potvrdil roli favorita Adam Odvárka, když ve finále porazil Martina Štolu 6:1, 6:2. V kategorii dorostenek se v prvním kole schylovalo k malému překvapení, když Helča Freyová po pěkném výkonu sahala po vítězství, nakonec však první nasazená hráčka Ivča Koktavá zvládla lépe rozhodující supertiebreak a postoupila do dalšího kola a následně až do finále. Tam se střetla s loňskou vítězkou Monikou Kluchovou. Finálové utkání nabídlo pohledný tenis, ve kterém tentokrát zvítězila Ivča Koktavá 6:1, 6:2. V rámci přeborů byly na programu také oblíbené čtyřhry a ve finále byly zaslouženě úspěšnější dvojice Adam Odvárka, Matěj Hrdlička a Monika Kluchová, Vlasta Braunová. Všem organizátorů a zúčastněným patří dík za klidný průběh.

Finále dvouhra:
Adam Odvárka – Martin Štola                6:1, 6:2

Ivana Koktatvá – Monika Kluchová        6:1, 6:2

Finále čtyřhra:
Adam Odvárka, Matěj Hrdlička – Radim Ptáček, Martin Štola       6:2, 6:4

Monika Kluchová, Vlasta Braunová – Natálie Pošvicová, Simona Králová 6:0, 6:1

Celá aktualita >>


15. 6. 2016

Dorost: TJ Žďár nad Sázavou – Sokol Bedřichov

V neděli 12.6.2016 sehráli naši dorostenci další utkání své soutěže proti tabulkově stejně postavenému soupeři Sokolu Bedřichov. Bohužel již před samotným utkáním bylo jasné, že naši hráči z důvodu nemocí nastoupí k zápasu v oslabené sestavě bez prvních dvou hráčů soupisky a tomu také odpovídal celkový průběh zápasu. I přes bojovnost nakonec podlehli 1:8.

TJ Žďár nad Sázavou – Sokol Bedřichov               1:8

Bodovali:
Dvouhra:   Matěj Hrdlička


15. 6. 2016

Mladší žáci: Žďár nad Sázavou – TC MJ Tenis B

Žďár nad Sázavou – TC MJ Tenis B

V neděli 12.6.2016 odehráli naši mladší žáci ,,A,, na domácí půdě již páté mistrovské utkání v této sezóně. Soupeřem jim bylo velmi kvalitní družstvo TC MJ Tenis B. Po úvodních dvouhrách prohrávali 1 : 5. I přes velkou snahu o snížení výsledku, soupeři podlehli 1:8. Nicméně všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost ve všech zápasech.

TJ Žďár nad Sázavou – TC MJ Tenis B 1:8

Bodoval: Michael Procházka


14. 6. 2016

Starší žáci: TJ Žďár nad Sázavou A – Letovice

V neděli 11.5.2016 odehráli starší žáci „A“  mistrovské utkání v Letovicích.Celý tým podal průměrný výkon. Naštěstí jsme zvítězili výsledkem 6:3, když o výsledku museli rozhodnout čtyřhry.   

 TJ Žďár nad Sázavou A – Letovice  6:3

Bodovali:
Dvouhra: M.Procházka,F.Piechula,V.Braunová
                  

Čtyřhra: M.Procházka+M.Hrdlička, J.Frey+ F.Piechula,

V.Braunová+L.Brožová


14. 6. 2016

Babytenis: TJ Žďár nad Sázavou - SK Tenis Tišnov B

V neděli 12.6.2016 na domácích kurtech proběhlo závěrečné kolo smíšených družstev v BABY TENISE. I přes úvodní prohry holek v singlu, kluci byli v tomto ohledu 100% úspěšní.Bylo jasné, že rozhodnou opět závěrečné čtyřhry.Matyáš s Vaneskou bodovali 6:2 a Ondra s Nelčou si užili dlouhého setu s řadou pěkných výměn, kdy rozhdl  taibrejk 7:5 pro náš tým. Gratulujeme a zdravíme Aničku s přáním brzkého uzdravení.

TJ Žďár nad Sázavou : SK Tenis Tišnov B    4:2

Celá aktualita >>


12. 6. 2016

Mladší žáci: Okresní přebory 2016

V sobotu a neděli  4.-5.6.2016 se konalo na kurtech ve Žďáře nad Sázavou OP v kategorii mladších žáků a žákyň. Počasí nám přálo, po poledni nám déšť hodinovou přeháňkou pokropil kurty. Pauza naštěstí neohrozila průběh přeborů a vše se odehrálo tak, jak mělo. Zúčastnilo se 10 mladších žáků a 12 mladších žákyň z klubů ZR, Nového Města a Bystřice. Nejvíce titulů OP získali hráči ze Žďáru viz. výsledky níže. Skvělé výkony předvedli všichni hráči, kteří se OP účastnili.

 

Výsledky:  Mladší žáci:

Dvouhra: 1. Michael Procházka / ZR /, 2. Filip Piechula / ZR /, 3. Peter Freiwald / NMnM / Jakub Mašek  / ZR /
Čtyřhra: 1. Procházka, Piechula /ZR/, 2. Frey, Polívka  / ZR /

 

Výsledky:  Mladší žákyně:
Dvouhra: 1. Aneta Freyová / ZR /,  2. Anežka Prokopová / BY /, 3. Tereza Ptáčková / BY / Lucie Braunová / ZR /

Čtyřhra: 1. Freyová, Prokopová /ZR, BY/ 2. Slavíčková, Ptáčková /NMnM, BY/

Celá aktualita >>


5. 6. 2016

Dorost: TJ Spartak Jihlava C – TJ Žďár nad Sázavou

V neděli 29.5.2016 zajížděli naši dorostenci ke svému čtvrtému utkání na kurty vedoucího celku Spartaku Jihlava C. Až na jednu dvouhru byl průběh zápasů výsledkově vcelku jednoznačný. Našim hráčům nelze upřít bojovnost a snahu o co nejlepší výsledek avšak tentokrát byl výkonostní rozdíl patrný a naši podlehli 1:8.

TJ Spartak Jihlava C – TJ Žďár nad Sázavou 8:1

Bodovali:
Dvouhra:   Adam Odvárka


4. 6. 2016

Mladší žáci: Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou

V neděli 29.5.2016 odehráli naši mladší žáci ,,A“ čtvrté mistrovské utkání v Jemnici. Po singlech byl stav nerozhodně 3:3. Rozhodovalo se tedy ve čtyřhrách. Aneta s Luckou měly hodně těžké soupeřky, ale díky jejich odhodlanosti, zaslouženě vyhrály. Bylo jasné, že to bude boj, až do konce. Jakub s Honzou byli nasazeni na první čtyřhru, jejich soupeři byli hodně zkušení a kluci jim podlehli. Na rozhodující čtyřhru šli Michael a Filip. Kluci začali rozpačitě, po dvou prohraných  gemech se sehráli a otočili vývoj utkání v náš prospěch. Všichni podali skvělé výkony a celkově jsme zvítězili 5:4. Gratulujeme!!!

 

Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou  4:5

Bodovali:
Dvouhra:         Aneta Freyová, Michael Procházka, Filip Piechula

Čtyřhra:          Aneta Freyová + Lucie Potocká, Michael Procházka+Filip Piechula


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>

NOVÝ AREÁL TO

Zvětšit
Zvětšit


Obsazenost kurtů

Najdete na odkaze >>

GPS

49.5730347N
15.9408000E

Důležité odkazy

Facebook 
Český tenisový svaz
Jihomoravský tenisový svaz
Město Žďár nad Sázavou
Sportis
TJ Žďár nad Sázavou

Podporují nás

 

 

Podpořil Kraj Vysočina