Tenisový oddíl Žďár nad Sázavou - antukové tenisové kurty

Aktuality

3. 5. 2014

Dospělí: TJ ZR - Slavoj Třešť A 5:4

Úvodní utkání ve vyšší soutěži dospělákům vyšlo na jedničku. V dramatickém závěru vybojovali ve čtyřhře Vašek Paleček-Michal Hrdlička vítězný bod.
Ve dvouhrách zvítězili všichni muži: Paleček, Zelený, Hrdlička a Bukáček.

30. 4. 2014

Meziokresní přebor ZN,TR,JI a ZR ve Znojmě

Velkého úspěchu dosáhl na začátku sezóny ždárský tenista Adam Odvárka na meziokresním přeboru ve Znojmě, v kategorii staršího žactva.Ve čtyřhře zvítězil Adam společně s Karlem Podškubkou / Sp. Jihlava / nad párem Babík Lukáš - Robiček Petr 6:3, 7:5. Gratulujeme !

Zleva : Adam Odvárka a Karel Podškubka

28. 4. 2014

Turnaj Baby a Mini - Brno TC Kraví Hora

V sobotu 26.4.2014 se nejmladší hráči Žďáru, zúčastnili předsezónního turnaje Baby a Mini v TC Kraví Hora v Brně. V kategorii Baby se žďáráci vybojovali:  3. místo - Jan Frey, 4. - Anetka Freyová, 5. - Filip Piechula a 6. místo - Jakub Mašek. V kategorii Mini skončila Anička Mašková na 4. místě a celkově a mezi dívkami obsadila 1.místo. Velká gratulace všem tenisovým nadějím ze Žďáru.

Zleva: Jakub Mašek, Filip Piechula a Jan Frey

30. 3. 2014

Halový turnaj dorost TC Hradec Králové

Poslední březnový víkend se konal turnaj dorostu v Hradci Králové, kterého se zúčastnili čtyři tenisté z našeho klubu. Z dívek to byla Monika Kluchová a Veronika Chalupová, které bohužel prohrály hned v prvním kole. Z chlapců to byl Jan Holoubek, který se probojoval do druhého kola a Michal Hrdlička, který se umístil na třetím místě celkového hodnocení. Velká gratulace všem!