pro kategorie : mladší a starší žáci

28. 1. 2018

TURNAJ MŽ-HAVLÍČKŮV BROD

Dne 27.1 - 28.1.2018 naši MŽ úspěšně reprezentovali na turnaji v HB.

Nelča Míšková až v boji o finále prohrála s domácí J.Adamcovou 6:4;6:0, ale třetí místo je určitě úspěchem - gratulace k prvnímu pódiovému umístění v r.2018.

Filip Piechula i přes svoji krátkou účast v singlu si vše vynahradil finálovám výtězstvím ve čtyřhře se svým dnes již tradičním parťákem A.Svobodou.Finále rozhodla až zkrácená hra třetího setu - gratulace.

Vaneska Tálská jela bojovat do Tišnova, i přes velmi hezký zápas neprošla do druhého kola - brejkboly je potřeba holt proměnovat...

ZvětšitZvětšit

26. 1. 2018

Turnaj MŽ-HLINSKO

Dne 13-14.1 a 20-21.1 2018 se uskutečnily turnaje MŽ v HLINSKU. FIlip Piechula. zabojoval v sobotu,kdy prošel dvěma výhrami singlu do druhého dne. V něděli prohra s Davidem B. utnula další postup,ale odplata přišla v deblu a účast ve finále,kde spolu se Svoboudu prohráli až ve zkrácené hře třetího setu. Každopádne druhé a třetí místo určitě potěší = gratulace

O týden později zavítali na kurty v Hlinsku MŽ Nelča Míšková a Vaneska Tálská. Nelča oplatila předchozí porážku z S.Mallinů a proplula do druhého kola.Tam jí stopku vystavila Uhlířová 6:1;6:4 ,která v předchozím duelu porazila Vanesku T.

23. 12. 2017

PF2018

14. 12. 2017

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ TURNAJ

Děkujeme všem, kdo si našel čas ve sváteční den a zúčastnil se již tradičního turnaje pořádaný na Bouchalkách.

...................FOTO Z AKCE NA ODKAZE............