22. 4. 2019

ZAHÁJENÍ SEZONY 2019 - TENISOVÁ ŠKOLIČKA

DŮLEŽITÉ INFORMACE

- uložen aktuální rozpis tréninků pro letní sezónu 2019 - uložen také na duplicitní záložce "Rozvrh hodin" v horní liště záložek,kde je primárně určen pro aktualizace,změny apod.Případné nejasnosti či připomínky je možné prodiskutovat s hlavním trenérem panem L.Čeplem: telefonicky mobil: 605 946 178;případně  email: LCepl@seznam.cz.

- věnujte také pozornost pravidlům pro sparing, kde je cílem definovat a především zažít si některé rituály pro spraing.Vše samozřejmě začíná včasným příchodem !! a zodpovědnou rozcvičkou...smiley

- Zbourání a zaklizení tenisové haly je úspěšně za námi a nová letní "přelomová" sezóna před námi. Děkujeme všem, kdo si našel za krásného jarního počasí čas na tuto dobrovolnou akci. Děkujeme organizátorům TJ, dále firmě CALYPSO za koordnaci a všem, kteří zajistili vydaté pohoštění.

I nadále je však nutné vnímat, že prostor kolem kurtů je ve stavbních úpravách !  Případné zázemí lze využít na kurtech 5,6;7.

23.4. úterý  - zahájení letní sezóny - dle rozpisu

7.5.2019........ZAHÁJENÍ - TENISOVÁ ŠKOLIČKA

Zvětšit

4. 4. 2019

PŘEBORY SŽ HB + ZR

V závěru zimní halové sezóny se v Havlíčkově Brodě konaly přebory starších žáků.Děkujeme všem za účast a za dobré výsledky jak v singlu tak v deblu.

23.3.2019 TURNAJ MŽ - HLINSKO - HB

Naše mladší žákyně se s úspěchem vrátily z nedalekého Hlinska a Havlíčkova Brodu, kde opět promluvili do výsledkové listiny. Anička Mašková s Vendulou Prausovou obsadila v Hlinsku pěkné druhé místo ve čtyřhře. A Nelča Míšková v HB podlehla až ve finále singlu, ale další finálová účast je úspěchem.

Gratulace Aničce a Nelče za úspěšnou reprezentaci našeho klubu.

výsledky Hlinsko:Oficiální výsledky

výsledky HB: Oficiální výsledky

10. 3. 2019

TURNAJ HB + POLIČKA

2.3. 2019 TURNAJ SŽ V HB

O minulém víkendu se v Havlíčkově Brodě konal kvalitně obsazený celostátní turnaj (C 5/5), kde se Jakub Mašek s Lubošem Laštovičkou umístili na krásném 2. místě ve čtyřhře, když se jim podařilo zvítězit ve dvou zápasech a porazit i druhou nasazenou dvojici.

výsledky turnaje:  Oficiální výsledky

8.3. 2019 TURNAJ MŽ V POLIČCE

Nelča Míšková se v nedaleké Poličce probojovala až do finále turnaje kategorie (C), kde však podlehla Uhlířové 6:1;6:2.

výsledky turnaje: Oficiální výsledky

...Každopádně gratulace za bojovný výkon a finálovou účast ...

25. 2. 2019

Nové zázemí pro Tenis - aktuální stav

Také se již tešíte ? Podívejte se na pár fotografii, tzv. "přímo z kuchyně", jak vypadá současný
stav výstavby nového zázemí pro Tenis. Práce interiéru již finušují, technologie jsou hotové, '
omítky také, nyní se budou pokladát podlahy. Na fotografiích "vidíte": klubovnu s kuchyní,
šatny hráčů, šatnu trenérů, společenskou místnost, schodiště do klubovny.
Termín dokončení včetně interiérů, by mohl být do konce dubna 2019. ovšem záleží na počasí.

25. 2. 2019

Filip Piechula ve finále CT Havlíčkův Brod

V uplynulém víkendu opět zabodoval Filip Piechula. Na celostátním halovém turnaji
staších žáků v Havlíčkově Brodě, vybojoval 2. místo ve dvouhře.
Škoda, že se nehrály čtyřhry. Velká gatulace TO.

20. 2. 2019

ÚSPĚŠNÝ VÍKEND 16-17.2.2019

Předposlední únorový víkend byl úspěšný pro naše hráče v kategorii MŽ a SŽ . Filip Piechula si zajel pro turnajové vítězství v deblu do Ústí nad Orlicí, kdy rozhodovaly úspěšně zvládnuté tajbrejky. Nelča Míšková zaznamenala individuální úspěch v Chocni, kdy dokázala obhájit roli nasazené jedničky a vyhrála celý turnaj v singlu a pěkné druhé místo ve čtyřhře.

Velká gratulace za úspěšnou reprezentaci

• Vysledky Ústí nad Orlicí:  Oficiální výsledky
  • Výsledky Choceň: Neoficiální výsledky

18. 12. 2018

TURNAJ HLINSKO

15.12. TK HLINSKO

Úspěšně také vykročil do nové sezóny i Kuba Mašek, který prohrál na turnaji Hlinsku až v semifinále singlu s jedničkou a také pozdějším vítězem turnaje Filipem Nagyem. Nicméně 3. místo je výborný vstup do halové sezóny. Ve čtyřhře po velkém boji Kuba s Michalem Hádlíkem vybojovali první místo nad Hansem Rychtářem a Karlem Brusenbauchem, kdy otočili nepříznivě vyvíjecí se finálový zápas (2:6, 6:2, 1:0 (6) Gratulujeme ...

Výsledková listina na odkaze: Oficiální výsledky

14. 12. 2018

TURNAJ HB

8.12.2018 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD

Úspěšné vykročení do zimní sezóńy se o druhé adventní neděli podařilo Nelče Míškové, kdy na brodských kurtech získala první místo v singlu a druhé místo v deblu. Po semifinálovém boji, kdy až super-tajbrejk rozhodl o finálové účasti se následné finále neslo v podobném duchu a opět super-tajbrejk (6:2, 1:6, 1:0 (8). Gratulujeme....

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>