Tenisový oddíl Žďár nad Sázavou - antukové tenisové kurty

Aktuality

10. 8. 2019

Turnaj SŽ v ZR

3.8.2019

Za pěkného počasí se na domácích kurtech konal dobře obsazený turnal SŽ.Do finále čtyřhry se probojovala Lucka Braunová a Freyová Aneta, kde však podlehli 4:6 a 2:6. Nevadí a gratulujeme.

 

výsledky dívky: Oficiální výsledky

výsledky chlapci: Oficiální výsledky

Celá aktualita >>


2. 8. 2019

Turnaj družstev Chrudim - Choceň

27.7.2019

Poslední červencový víkend přinesl opět stupně vítězů našim hráčům. Nelča Míšková navázala v Chrudimi na první místo Filipa P.z předchozího víkendu a Filip Piechula udržel dobrou formu a v Chocni obsadil pěkné třetí místo.

Přejeme hodně úspěchů na turnaji na domácích kurtech konaném tento víkend.

Celá aktualita >>


15. 7. 2019

Turnaj Starších žáků v Chrudimi

O víkendu 13-14. července se na Chrudimských kurtech odehrál celostátní turnaj starších žáků, kde jsme měli želízko v ohni ve formě Filipa Piechuli, který plnil roli prvního nasazeného hráče turnaje. Po těžkých zápasech, kdy se Filip musel potýkat s těžkými deštivými podmínkami, se probojaval až do finále dvouhry, kde po téměř dvou hodinách vyrovnaného boje bohužel padl. Chuť si ale spravil ve čtyřhře, kde se svým spoluhráčem, Františkem Hlouškem, který možná bude od příštího roku hájit barvy žďárského tenisu, ve finále porazili své soupeře a opanovali tak celý turnaj.

Gratulujeme a přejeme více podobných úspěchů.

Celá aktualita >>


11. 7. 2019

BABOLAT BABY TOUR

 

Výsledky turnaje ve Žďáru nad Sázavou 6.7.2019

Další soutěžní den letošního ročníku BABOLAT BABY TOUR 2019 je za námi. V sobotu 6.7.2019 se bojovalo v nádherném tenisovém areálu ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 hráčů (15 chlapců a 3 dívky). Mezi chlapci zvítězil Pavel Oliver Dufek, který si do celkového žebříčku díky velké účasti chlapců připsal neuvěřitelných 12 bodů! Mezi děvčaty se nejvýše umístila Barbora Fialová, která si připisuje krásné 3 body. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme!Další turnaj se bude konat dne 13.7.2019 ve Světlé nad Sázavou (kluci i holky).

Za TJ Žďár se zúčastnili Fiala Jakub; Srnský Tobiáš a Havelková Michaela děkujeme za reprezentaci domácího oddílu.

Výsledky na odkaze: https://www.babolatbabytour.cz/turnaj/41/

Celá aktualita >>


6. 7. 2019

TURNAJ MŽ a SŽ

MŽ_ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Poslední červnový víkend se nesl v duchu horkého letního počasí, ale také byl svědkem prvního turnaje v ZR s kompletně otevřeným tenisovým zázemím. Premiéru si odnesl turnaj MŽ, kde do výsledkové listiny promluvili výrazně místní hráči. V kategorii mladších žákyň potvrdila roli nejvýše nasazené Anna Mašková, která vyhrála singl a v deblu s Vanesou Tálskou podlehli až v rozhodujícím tajbrejku finále.

V kategorii chlapců bylo finále bez žďárské účasti, ale třetí místo Matyáše Slavíčka je úspěchem a také stejně jaké dívky se probojovali do finále čtyřhry. Matyáš s Honzou Hoškem však už nedotáhli obrat v druhém setu a po boji padli.

výsledky na odkazech: žáci Oficiální výsledky  a  žákyně Oficiální výsledky

SŽ_BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Ve stejný okamžik hráli naší starší žáci v nedaleké Bystřici, počasí spíše lákalo ke koupání v nedalékém bazénu a právě proto je nutné ocenit, že turnaje se zůčastnilo hned sedm hráčů ze ZR.

Třetí místa v singlu vybojoval: Kuba Mašek a Nela Míšková a druhá místa v deblu: Kuba Mašek+Filip Piechula; Freyová Aneta+Braunová Lucka

výsledky na odkazech: žácí Oficiální výsledky a žákyně Oficiální výsledky

 

Celá aktualita >>


6. 7. 2019

Krajské finále MINI TENIS 2019

Nikdy nebyl Žďárský mládežnický tenis, tak blízko obrovskému úspěchu.Na sobotní finále v Minitenise se těšili všichni a do Znojma na turnaj se vypravili i trenéři. Nasazení Ždáru na 2. pozici, za TK Prostějov, vzhledem k výsledkům ve skupině, nás rázem pasovalo na „favority“. Bohužel těsně před zápasem, onemocněl Jakub Fiala / vysoké horečky / a Ema Pelikánová „musela“ odjet na dlouho plánovanou dovolenou do Turecka. Křest ohněm si prošel Adam Štěpánek, který vyhrál svá 3 první utkání v životě a vysloužil si uznání všech přítomných. Bohužel jen se 3 hráči se nedá hrát o první příčky a konečné 6. místo je i tak obrovským úspěchem. Zvlášť nás těší obavy trenérů TK Prostějov, kteří se ptali, jak jsme mohli porazit všechny velké kluby a co to máme za talenty. Celkově 6. místo je přesto velkým úspěchem a liga v mini 2020 nás nemine.
Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří hráli mistrovské zápasy nebo finále: Jakub Fiala, Jakub Hromádka, Jan Zita, Ema Pelikánová a Adam Štěpánek
Poděkování rodičům a trenérům, kteří miníky přes zimu připravovali.

kompletní foto na odkaze: https://teniszr.rajce.idnes.cz/Krajske_finale_MINI_TENIS_2019

 

Výsledky / tučně vítěz, rozhodovali sety a body /
Tenis ZR – ŽLTC Brno B 4:4, Tenis ZR – TK M.Krumlov 4:4, Tenis ZR – TK Znojmo 4:4

Celá aktualita >>


6. 7. 2019

Dospělí – vybojovali postup do KP II. 2020

Opět po roce vybojovali žďárští dospěláci postup do KP – II pro rok 2020.Lehce vyhráli skupinu a už se těší na vyšší soutěž. Pochvala patří celému týmu, který v letošním roce podstatně více trénoval a na výsledcích to bylo vidět. Cíl pro příští sezónu je udržet KP II a rozšířit o družstvo B, kde budou hrát především mladí hráči z dorostu.

Zleva: Adam Odvárka, Ondra Richter, Lukáš Čepl, Veronika Chalupová, Michal Bukáček, Monča Kluchová, Míša Sobotková, Václav Paleček a Ivan Kratochvíl.

ZvětšitZvětšitZvětšit19. 6. 2019

PROVOZ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

S blížícími se letními prázninami je nutné vás "tenisové nadšence" informovat o programu a rozvrhu na toto období.

  1. Tréninky všech hráčů TJ je nutné si domlouvat individuálně s jednotlivými trenéry, dle rozvrhu trenérů, který najdete v příloze. Je důležité,tréninky domlouvat alespoň 24 hodin předem. Ideální varianta je,pokud budete vědět, že je hráč celý týden doma a chce trénovat, domluvit celý týden s trenérem. Kurty budou rezervovat trenéři na čísle správců 734 265 323, případně u hlavního renéra Lukáše Čepla. Kurty máme obecně k dispozici všechny, které nebudou dopředu zarezervovány veřejností.
  2. Od 1.7. 2019 bude platit nový ceník tréninků, který najdete také v příloze.V rozvrhu trenérů najdete předběžnou přítomnost trenérů o prázdninách. Najdete zde Lukáše Čepla,Michala Bukáčka. Další trenéři prozatím nejsou schopni svoji přítomnost na 100 % potvrdit, proto v příloze uvádíme telefonní čísla na další trenéry, s kterými si můžete domlouvat tréninky.
  3. Klubové sustředění :rádi bychom Vás a Vaše děti pozval na tradiční klubové soustředění, které se uskuteční v termínu 19. – 24. srpna vždy od 8:30 do 16:00, pro hráče kategorií: Baby (2020), MŽ, SŽ a Dorost. V níže uvedené příloze bližší informace o harmonogramu;platbě.... Uzávěrka přihlášek do 31.6.2019, včetně nahlášení velikosti trička

 


14. 6. 2019

Mini tenisté ze Žďáru, vybojovali pro rok 2020 Ligu v Mini tenise.

Na začátku sezóny 2019 v soutěžích družstev neměli ždárští Mini tenisté ambice postoupit do finále družstev jihomoravského kraje. V těžké skupině společně s ligovými kluby TK Jihlava, TC Brno a HTK Třebíč, byli spíše outsideři, neboť jejich družstva hrají v ligových soutěžích ve všech mládežnických kategorii. 
O to větší překvapení bylo, že v každém utkání získali skalp postupně všech favoritů a ve skupině obsadili bez prohry 1. místo. Družstvo ve složení Jakub Fiala, Jakub Hromádka, Jan Zíta a Ema Pelikánová dokázalo, že i v menším klubu se dají vychovat kvalitní tenisté, kteří mají šanci porazit i hráče se zázemím velkých klubu. 

 

Zleva: Jakub Hromádka, Jan Zíta, Jakub Fiala a Ema Pelikánová

Zvětšit6. 6. 2019

Soutěže smíšených družstev 2019

Na vítězné vlně jedou naši minitenisté po zdolání Tišnova (8:0) a Třebíče (7:1) si zajeli pro další výhru do Brna, kde místní oddíl přehráli v poměru 6:2.smiley

Další zápasy se odehrají v Jihlavě, tak přejeme hodně zdaru...

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>

NOVÝ AREÁL TO

Zvětšit
Zvětšit


Obsazenost kurtů

Najdete na odkaze >>

GPS

49.5730347N
15.9408000E

Důležité odkazy

Facebook 
Český tenisový svaz
Jihomoravský tenisový svaz
Město Žďár nad Sázavou
Sportis
TJ Žďár nad Sázavou

Podporují nás

 

 

Podpořil Kraj Vysočina