Družstva: / Mladší žáci - Tenisový oddíl Žďár nad Sázavou - antukové tenisové kurty

Mladší žáci

Turnaj družstev

10.6. Mladší žáci

MŽ:Celkem jednoznačný průběh měla utkání v rámci turnajů družstev, kde na domácích kurtech jsme hostili BLTC BRNO

TJ ŽĎÁR   9:0  BLTC BRNO

Na odkaze výsledky: Zápis o utkání - neoficiální

Mladší žáci A si zajeli do Tišnova, kde jsme nejprve bojovali s horkem a následnou průtrží. I přes bojovnost celého týmu složeného kompletně z děvačat jedné vítězství Aničky Maškové bylo však málo.

Vaneska Tálská prohrál ve zkrácené hře 8:10 (6:4;4:6) a v zápětí se spustil déšť. Kristýna Přikrylová předvedla velice povedený výkon v prvním setu, která bojovala proti jedinému chlapci (4:6;1:6).Pro Karolínu Machovou to byl po delší době první ostrý zápas,který s úctou a vervou zvládla.

SK TENIS TIŠNOV  5:1  TJ ŽĎÁR

ZvětšitZvětšitZvětšit

27.5.2018

MŽ B . Domácí kurty navštívil tenisový oddíl z Tišnova v rámci soutěže smíšených družstev. Za příjemného počasí se domácím dařilo a především závěrečná čtyřhra, která gradovala super tie-breakem stála za to. Každopádně gratulace všem za bojovnost a hurá v dalším kole na Třebíč.

TJ ŽĎÁR  5:1  SK TENIS TIŠNOV

Průběžné výsledky ZDE

MŽ Naše "áčko" jelo bojovat do Jihlavy,kde až záverečné čtyřhry potvrdily celkové vítezství 6:3 hostujícího mužsta, tedy nás.

...každopádně také gratulace ...

TK SPARTAK JIHLAVA C   3:6   TJ ŽĎÁR

Na odkaze výsledky:  Zápis o utkání - neoficiální

Přečíst celý článek >>

20.5.2018

MŽ. Na domácích kurtech jsme hostili TK Kunštát. Z devíti zápasů hned čtyři se rozhodovali ve řetím setu což svedčí o vyrovnanosti, ale konečná výhra 5:4 pro náš oddíl určitě potěší = gratulce.

TJ ŽĎÁR   5:4  TK KUNŠTÁT

Na odkaze výsledky :    Zápis o utkání - oficiální

6.5.2018

Mladší žáci jeli za pěkného počasí zabojovat do TŘEŠTĚ proti dívčí sestavě domácího mužstva.Nejblíže vítězství byla asi Anička Mašková 5:7 a 5:7 to bylo o opravdu o kousek.

TJ SLAVOJ TŘEŠŤ    6:0   TJ ŽĎÁR

29.4.2018 První kolo turnaje družstev

- VOLNO

MŽ A - soupeř z Nového Mesta n /M. odhlášen sad, kurty v ZR 1-4

MŽ B - Soupeř Slavoj Třešť

Na kurtech 5 -7 bojovali naši MŽ, kdy i přes konečnou prohru 0  :  6 se není zač stydět,tři zápasy šli do tří setů a to mluví za vše.

MEZIOKRESNÍ PŘEBORY 2017/2018

Termíny meziokresního přeboru ZR+ HB pro sezonu 2017-2018 !

pro kategorie : mladší a starší žáci

Celá aktualita >>

Mladší žáci: Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou

V neděli 29.5.2016 odehráli naši mladší žáci ,,A“ čtvrté mistrovské utkání v Jemnici. Po singlech byl stav nerozhodně 3:3. Rozhodovalo se tedy ve čtyřhrách. Aneta s Luckou měly hodně těžké soupeřky, ale díky jejich odhodlanosti, zaslouženě vyhrály. Bylo jasné, že to bude boj, až do konce. Jakub s Honzou byli nasazeni na první čtyřhru, jejich soupeři byli hodně zkušení a kluci jim podlehli. Na rozhodující čtyřhru šli Michael a Filip. Kluci začali rozpačitě, po dvou prohraných  gemech se sehráli a otočili vývoj utkání v náš prospěch. Všichni podali skvělé výkony a celkově jsme zvítězili 5:4. Gratulujeme!!!

Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou  4:5

Bodovali:
Dvouhra:         Aneta Freyová, Michael Procházka, Filip Piechula

Čtyřhra:          Aneta Freyová + Lucie Potocká, Michael Procházka+Filip Piechula

Mladší žáci: TJ Žďár nad Sázavou B – TJ Žďár nad Sázavoz C

V neděli 29.5.2016 odehráli naši mladší žáci „B“  mistrovské utkání na domácích dvorcích družstvem C. Ačko-li výsledek byl 3:3, vítězem s stalo družstvo B, neboť mělo vyšší počet bodů ze her. Utkání poznamenala absence Libora Blažíčka a také zranění Filipa Synka v družstvu ZR B. Káťa Chalupová a Lucie Braunová přesvědčive porazili své soupeřky. První utkání v životě si zahrála Kateřina Kulhánková, která zvítězila po skreči Filipa Synka za stavu 2:3. Mimo utkání si pak děvčata zahrála čtyhru, v které zvítězil pár Karolína Machová spolěčně s Kateřinou Kulhánkovou. Atmosféra utkání byla velmi napjata a všechny hráčky podali maximální výko. Všem vělká pochvala !

TJ Žďár nad Sázavou B – TJ Žďár nad Sázavoz C  3:3

Bodovali:
Chalupová Kateřina, Braunová Lucie a Kulháková Kateřina, ve čtyhře Karolína Machová-Kateřina Kulhánková.

Mladší žáci: TJ Žďár nad Sázavou C – Tišnov C

V neděli 22.5.2016 odehráli naši mladší žáci „C“ druhé mistrovské utkání na domácích dvorcích. Přestože podlehli Tišnovu C 4:2, podali všichni skvělý výkon a byly vidět již zkušenosti z minulých utkání. Svůj debit absolvoval Vojta Zeman, který odehrál první utkání v životě, výborná zkušenost do dalších utkání bude ceným přínosem. Ve čtyhře společně s Luciií Branouvou, po výborné souhře, zvítězili ve třetím setu 10:5. Ve dvouře vyhrála Aneta Slavíčková, která odehrála výborné utkání proti velmi dobré hráčce, nicméně ve III setu v tiebraeku excelova. Všichni naši zaslouží velkou pochvalu za skvělý výkon.

TJ Žďár nad Sázavou C – Tišnov C    2:4

Bodovali:
Dvouhra: Slavíčková Aneta
Čtyřhra: Lucie Braunová – Vojtěch Zeman

Mladší žáci: TJ Žďár nad Sázavou A – TK Znojmo

V neděli 21.5.2016 odehráli naši mladší žáci ,,A“ třetí mistrovské utkání na domácích kurtech. Po singlech byl stav 2:4. Po začátku čtyřher, ale nevypadal vývoj jednoznačně. Holky držely se soupeřkami krok až do konce. Filip s Kubou první set vyhráli, ale ztrátu koncentrace soupeři potrestali. Pouze Michal s Šimonem si tedy čtyřhru vyhráli. Utkání se Znojmem bylo velice těžké. Znojemáci potvrdili roli favorita a odvezli si vítězství.

TJ Žďár nad Sázavou – TK Znojmo 3:6

Bodovali: Dvouhra: Michael Procházka, Šimon Polívka

Čtyřhra: Michael Procházka+Šimon Polívka

Starší články: 1 2 3  >>